Příběh nekončí - 9. díl

28. června 2010 v 20:28
Táák a máme tu další pokračování příběhu.K tomuto dílku mám pár informací,které si přečtěte neř,začnete číst samotnou povídku.První je: Omluvte chyby!!!!...(hahah to je novinka co? XD)...ale to není to co jsem chtěla.....Chtěla jsem vás jen varovat že tenhle díl je....*chvilka napětí*....YAOI 18+!!!!.....................................................dobře dělám si prdel,žádne Yaoi,nebojte se...ALE....to neplatí o tom,že tenhle dílek JE 18+.Tak...jen tohle jsem chtěla.Teď už se můžete dát klidně do čtení a doufám,že se vám dílek bude líbit XD 


"V pořádku,přeju hodně štěstí s první misi a jako velitel vám připomínám!Nezapoměňte,že jakmile přejdete práh brány Naruto Uzumaki a Sakura Haruno neexistují.
Vaše jména jsou Yume a Yuri."....připoměl jem a oba s hlasitým "HAI" opustili jak kancelář tak i ANBU základnu...."Pááni,to je nádhera!"...vykřikla Sakura,když si po celodením udělali menší přestávku.Před nimi se rozléhalo obrovské jezero,na kterého konec ledva doviděli a sluneční paprsky zapadajíciho slunce ho zbarvovali do růžovo oranžových barev.
"To tedy jo."....souhlasil Naruto a zezadu ji objal kolem pasu.Políbil ji do vlasů a opřel si hlavu o její rameno.
Tobě se to ale ani zdaleka nevyrovná."
"Nepřeháněj.Podívej se na to.Je to překrásne.Kouzelné."....vydechla a Naruto se zasmál.
"Ty jsi kouzelná.Jsi můj anděl.."....špitl ji do ucha a políbil ho.Sakure nebezpečně zasvítilo v očích a vymanila se z Narutova objetí.
"Anděl?Chtěl bys vidět anděla?"....zeptala se vábivým hlasem a začala si sundávat ANBu obleček.
"Sakuro...."....vydechl Naruto a Nasucho polknul.Sakura se svlékla do spodního prádla a otočila se Narutovi zády.Pomalým krokem šla ke břehu jezera a nezapoměla při tom koketně vrtět boky.Naruto na ni mohl oči nechat.V záři zapadajíciho slunce vypadala jako bohyně.Zachvíli už Sakura zmizela pod vodní hladinou a objevila se až o pár metrů dál.Pohodila hlavou dozadu,aby se zbavila vlasů,které jí spadali do tváře a zabodla svůj smaragdový pohled do Naruta.Pomocí chakry si stoupla na hladinu.Kapičky vody na jejím těle zářili jak diamanty.Naruto se chtěl zeptat,co to vyvádí,ale slova jakoby mu uvázli v krku.
Sakura se nadechla a poskládala několik pečetí.Chystala se Narutovi předvést další věc,kterou se se svou technikou naučila a kterou ještě nikomu neukázala.Až doteď.
Zložila poslední pečeť a kolem ní se začali kroužit okvětné lístky třešně.Všude kolem bylo cítit pronikavou vůni třešní.Naruto jen ohromeně hleděl,jak se lupínky začali shlukovat za Sakurou.Přichitili se k její zádům a postupně se formovali do tvaru křídel.Narutovi poklesla čelist o několik cedvakrát silně mávla a vznesla se do vzduchu.Letěla stále víš,až se zastavila několik metrů nad hladinou.
"Tak co?Vypadám jako anděl?"....řekla tiše,ale Naruto ji stejně slyšel.
"Ne...Tobě se žádný anděl nemůže rovnat."...řekl a Sakura se zářivě usmála.Zavřela oči a lupínky se začali pomalu rozpadat.Čím mín jich bylo,tým níž klesla i Sakura,až se znovu nohama dotkla hladiny vody.Nezastavila,ale pokračovala níž,až kým nebyla ve vodě celá.Naruto se svlékl do trenek a skočil za Sakurou do jezera.Doplával až k ní a objal jí kolem pasu.
"Líbilo?"...zeptala se a opřela si hlavu o jeho rameno.Tahle technika je náročná na chakru a to hodně.
"Bylo to neskutečné."...políbil ji do vlasů..."Ale přijde mi,že tě to unavilo."...řekl.
"To nic není.Takle technika odčerpává hodně chakry,ale ten pocit,že můžeš letět za to stojí."...pohlédla mu do očí a usmála se.Naruto se sklonil a přisál své rty na ty její.
"Miluju tě."....špitl ji do rtů.
"Já tebe taky."....vydechla Sakura a objala ho kolem krku.Přitáhla si jeho tvář k sobě a vášnivě ho políbila.Naruto ji zajel jednou rukou do vlasů a druhou jí hladil po zádech.
"Naruto?"...vydechla Sakura a odvrátila pohled stranou.
"Copak?"....zeptal se a pohladil ji po tváři.
"Já....chtěla bych...chtěla bych se s tebou milovat."....špitla tichounce a její tvář chytla narudlú barvu.
"Cože?"....nevěřil Naruto vlastním uším.Jemně otočil její tvář k sobě a zadíval se ji do očí.
"Seš si tim jistá?"...zeptal se tiše a Sakura jen kývla na souhlas.Naruto na ni ještě chvíli hleděl a pak se usmál.
"Jak si přeješ,můj anděli,jen abys toho pak nelitovala.".....řekl tiše a políbil ji na rty.
"Nebudu."...ujistila ho Sakura a co nejdvíc se k němu přitiskla...."Miluju tě."......Naruto ji pevněji objal kolem pasu a rty se ji přisál na krk.Sakura tiše vzdechla.Rukou mu vplula do vlasů a ještě víc ho k sobě přitiskla.Naruto ji pomalu stáhl ramínka podprsenky a jednou rukou ji rozepnul.Rty se posouval níž po jejím krku až k její prsam.Vzal do úst jednu její bradavku a jazykem ji obkroužil.Sakuře unikl hlasný sten,jak jí projela vlna slasti.Rukama zajela za lem Narutových trenek a pomalu mu je stáhla.Nauto to samé udělal s jejíma kalhotkama.Jením prstem do ní přitom opatrně vnikl.Sakura se prohla slasí,kterou jí tim způsobil a hlasno vzdechla.Naruto začal prstem pohybovat a přitom se nepřestával věnovat jajím bradavkám,které pomalu tvrdly.Sakura pánvi pohybovala proti Narutovmu prstu a rukama se zapírala o Narutova ramena.
"Naruto já...už jsem připravená."...vydechla,když už jí Narutův prst nezpůsoboval takovou slast,jak by chtěla.Naruto se usmál a políbil ji na rty.Vyndal prst a nadzvedl jí za boky.Sakura hned obkroutila nohy kolem jeho pasu a sama nasedla na jeho vztyčený penis.Tvář se ji zkřivila bolestí a z očí ji vyhrklo pár slz.
Naruto je okamžitě slíbal a přitom jí šeptal kojenštivá slůvka.Přitiskl své rty na ty její a jazykem jí vplul do úst.Sakura ho ještě pevněji objala kolem krku a polibek ještě prohloubila.Když bolest ustoupila,opatrně se pohla a Naruto přitom prudce zalapal po dechu,jak mu tím spůsobila slast a sám se v ní začal pohybovat.Tichem se nesli dva hlasite steny,které nikto,kromně nich slyšet nemohl....


...Probudily ho dotěrné sluneční paprsky,které s vycházejícím sluncem hlásili ráno.Rozespatě otevřel oči a rozhlédl se kolem.Na svém rameni ucítil zátež a na krku ho něco šimralo.Sklopil pohled a mohl si tak všimnout Sakuřinu tvář uvolněnou spánkem.Myslí mu bleskla vzpomínka na minulou noc a musel se usmát.Zvedl ruku aby odhrnul pár pramínku vlasů,které ji spadali do tváře a sklonil hlavu,aby ji jemně políbil na čelo.To Sakuru vzbudio a pomalu otevřela oči.První,co mohla spatřit,byl Narutův nebesky mosrý pohled.
"Dobré ráno,andílku."...usmál se na ni mile a pohladil ji po tváři.
"Dobré."....taky se usmála a natáhla krk,aby ho mohla políbit.
"Měly bychom vyrazit na cestu."....řekl,ale nevypadalo,to že by se v nebližších minutách mínil zvednout.
"Ještě chvilinku.".....špitla Sakura a zavrtala se mu pohodlněji do náruče.
"Naruto?"....zvedla k němu hlavu.
"Ano?"...zeptal se.
"Miluju tě."....řekla a Naruto se jen zářivě zazubil.Pak se ale zatvářil vážně.
"No to by tě museli všichni svatí opatrovat,kdyby ne."....řekl vážnym hlasem a Sakura se rozesmála.
"Blbečku.".....otitulovala ho a sedla si.
"Vážně bychom měli jít.".....zamyslela se.Naruto si povzdechl a taky se posadil.
"Jo,to bychom vážně měli.".....souhlasil a vstal.
"Pokusim se tedy chytit nějáku tu rybičku,udělej zatím oheň prosim tě."....řekl a přešel k jezeru.Sakura taky vstala.Naházela na sebe oblečení a zamířila k lesu.Rychle nazbírala pár větví a jednoduchým jutsu udělala oheň.Nemusela čekat dlouho a přiběhl Naruto s celkem velkou rybou.
"Nóó ta je hezká!"...pochválila si Sakura.A Neruto jen pokrčil ramenama.
"Stejně skončí v našem žaludku."....řekl jako by nic.
"Ty seš vážně pako."....zakřenila se.Dala rybu na oheň a Naruto se zatím taky oblékl.Po rychlé snídani uhasili oheň a opět zmizeli v lese.
"Jek daleko je myslíš ještě oblačná?"....zeptal se Naruto.
"Hádam tak půl dne cesty."....odtušila Sakura a přidala do skoku..."Když si pohneme,tak možná i míň."...Naruto taky přidal.
"Nechceš snad závodit."....zasmál se.
"Nic takového jsem neřekla.".....vyplázla na něj jazyk a zrychlila ještě víc.
"Ale myslelas si to."....dohnal ji Naruto a tak se tryskovou rychlosti rozběhli do oblačné vesnice....pokračovaní příště.
 


Komentáře

1 sakuta sakuta | 28. června 2010 v 21:12 | Reagovat

vynikajuce honem dalsi dilecek :D

2 Majulík-chan SB-nkoo =* Majulík-chan SB-nkoo =* | Web | 28. června 2010 v 21:21 | Reagovat

uzasny dielik xDD tesim sa na pokrackoo =D

3 Elerdir Elerdir | 29. června 2010 v 11:30 | Reagovat

velmi povedený díl, už se nemohu dočkat co dalšího vymyslíš :)

4 Danashi Danashi | Web | 29. června 2010 v 18:04 | Reagovat

sugoi! Honem desítku :) :-D

5 Hyumi Nikarashi Hyumi Nikarashi | E-mail | Web | 29. června 2010 v 18:21 | Reagovat

waaaaaaaaaaaaaaa ja som bola taka vzrusena pri tej casti ked sa milovali! to robis akoby naschval!! waaato bolo krasne, ekd citam ze bdue yaoi, tak kukam ze co? a potom ze ne a tak som si domyslela ze medzi narutom a sakurou dojde k niecomu viac :-P rychlo dalsi diel moc hezkeee konecne romantikaa fuuha husta si :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama